sobota 23. ledna 2016

InfoAhoj vespolek. Asi si říkáte, co se to kurnik stalo, že autor tak dlouho kašle na blog?! Inu tak: začátkem prosince jsem se cestou domů na kole srazil s člověkem, kterej jel sice v protisměru, ale za to bez světla. Výsledkem bylo, že jsem si o řidítka málem urafnul vnitřní část spodního rtu. Krve jak z prasete, moc hezký to bylo. Až později mne napadlo, že kdybych si ji tenkrát dával stranou, mohl jsem udělat třeba zaručeně lidskej prejt.

No, je jasný, že na schopnosti jíst pálivý a ultrapálivý jídla mi tahle epizoda moc nepřidala. Člověk mohl tak leda házet jídlo dozadu a odrazem o horní patro trefovat jícen. Jakmile do nezvládl a kapsaicin se dostal do rány, byl to hodně adrenalinovej zážitek, haha. Ale malej je jenom ten, kdo má malý cíl, že? Každopádně jsem si dával od chilli až na výjimky pár týdnů voraz. A víte co? Nebylo to až tak špatný. A když si to šlověk proložil účastí na chilli srazu v Hradci Králové (viz fotka v záhlaví), vlastně ani neměl pocit, že by o něco přicházel. Samozřejmě se mýlil, ale to teď nechme být.

Dál se na četnosti recenzí podepsala předvánoční únava. Tenhle konec listopadu/prosinec jsou pro mne nejhorší měsíce. Byl bych schopnej spát 20 hodin denně, možná i víc. Jak není světlo, je to špatný. Ale jak se říká, na nový rok o slepičí krok, den už se nám zase prodlužuje a všechno je takový lepší, žáno.

Oukej, držka mi srostla, den je delší, takže už se nemám na co vymlouvat a pokračuju!

A ještě jedna věc – svýho času jsem si říkal, že by bylo fajn, kdyby semo tamo napsal recenzi i někdo jinej, ideálně „od fochu“. A vida, je to tu – s recenzí se ozval sám mistr Dark, jinak ta více usměvavá a méně vlasatá část my-chilli.

Díky moc a budu se těšit příště :)

Žádné komentáře:

Okomentovat